Naturalne świece do masażu z biżuterią – poznaj Joya Candel

Naturalne świece do masażu z biżuterią – poznaj Joya Candel

Świece do masażu stają się coraz popularniejsze nie tylko w salonach spa. Mają piękny aromat, który zdecydowanie pozwoli nam się zrelaksować, a do tego to odżywczy balsam dla naszego ciała. Oczywiście pod warunkiem, ze wybierzmy świece z naturalnym składem. Brzmi dobrze prawda? A może być jeszcze lepiej.

Znalazłam świecie, które oprócz świetnego, naturalnego składu, w wosku mają zatopiony prezent w postaci biżuterii – poznajcie Joya Candel. Świece Joya Candel to wyjątkowa kompozycja naturalnych aromatów, roślinnych wosków oraz olejków do masażu. Świece produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Są ekologiczne, wegańskie. Ich skład jest bardzo prosty – zawierają wosk roślinny, który jest w 100% bezpieczny dla ludzi i dla środowiska oraz olejki eteryczne.

Wykonane ze szkła naczynia zapewniają, że do świecy nie przenikną sztuczne tworzywa, czy metale. Szkło stanowi również idealną ochronę, która zapewnia, że świeca nie utraci swojego zapachu, oraz nie wejdzie w reakcję z otoczeniem. Co więcej, szkło w pełni poddaje się recyklingowi, a sam kształt naczyń pozostawia wiele możliwości ich ponownego wykorzystania po wypaleniu świecy.

Ja osobiście wybrałam świece z róża i mandarynką, zapach ten ma zdecydowanie odprężające właściwości.
Sposób użycia: Wystarczy wylać na ciało odrobinę ciepłego wosku i delikatnie wmasować go w skórę, to doskonały sposób na relaks po ciężkim dniu.

Świeca do masażu Joya Candel


Prezent zatopiony w wosku
W każdej ze świec ukryta jest biżuteria wykonana ze srebra próby 925. Bezpiecznie zapakowana w plastikową torebkę i ochronną folię, aby wosk i płomień wypalającej się świecy jej nie naruszyły. Oczywiście to my wybieramy jaki rodzaj biżuterii znajdzie się w świecy. Może to być bransoletka, naszyjnik, pierścionek, czy też para kolczyków. Uważam, ze jest to idealny prezent dla każdej kobiety. W końcu która z nas nie lubi biżuterii?
Świeca pali się od 40 do 50 godzin. Sprawdziłam to osobiście mam ją już ponad miesiąc i nadal cieszę się jej cudownym aromatem.

Zdjęcia biżuterii dodam wkrótce jak tylko się wyłoni się ona spod wosku.

Świece Joya Candel znajdziecie tutaj —> https://joyacandel.pl/14 thoughts on “Naturalne świece do masażu z biżuterią – poznaj Joya Candel”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *