Wspomnienie lata czyli fotoksiążka i kalendarz

Wspomnienie lata czyli fotoksiążka i kalendarz

Za oknem zima, a ja postanowiłam wrócić wspomnieniami do gorących wakacji na Krecie. Zdecydowałam te piękne wspomnienia przenieść na papier, a dokładniej do fotoksiążki.
Niestety zdjęcia, których nie wywołamy mogą najzwyczajniej przepaść, bo przecież komputer czy telefon mogą się zepsuć, dlatego ja zawsze staram się wywoływać swoje zdjęcia. Coraz częściej decyduję się na gotowe albumy lub fotoksiążki.  Jednak zawsze kiedy przychodzi czas na wybór zdjęć do wywołania robi się problem – a to zaczynamy odkładać to na jutro, bo to czasochłonne, a przecież nie mamy czasu. Takich wymówek pojawia się milion. Na szczęście w końcu mi się udało – zaprojektowałam fotoksiążkę. Tym razem wybór padł na książkę od Pixbook.

Taki album jest wspaniałym pomysłem na prezent i wspaniałą pamiątką. Fotoksiażka może posiadać wiele stron. Wszystko zależy od tego jak wiele zdjęć posiadamy. Książkę można zaprojektować według własnych upodobań i gustu. W książce możemy zamieścić cytaty, powiedzenia lub własne teksty.

Idąc za ciosem, przy jednej okazji zamówiłam również kalendarz że zdjęciami naszej rodziny na przyszły rok. Uważam, że to również wspaniały pomysł na prezent np. Dla babci czy dziadka. W kalendarzu można zaznaczyć i opisać ważne daty. Projektujemy go również sami według własnego gustu. Później zdjęcia można również wykorzystać. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania zarówno fotoksiażki, jak i kalendarza i co najważniejsze jestem spokojna, że moje zdjęcia już nie zostaną skasowane przy jakiejś awarii telefonu bądź komputera.

Jestem ciekawa czy Wy wywołujecie takie fotoksiążki i kalendarze?

Fotoksiążka oraz kalendarz pochodzą ze strony Pixbook.pl

Bądź na bieżąco, polub stronę Naturalnie Andzia na facebooku.18 thoughts on “Wspomnienie lata czyli fotoksiążka i kalendarz”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *