Thermokeratin – regeneracja i ochrona włosów

Thermokeratin – regeneracja i ochrona włosów

Jakiś czas temu postanowiłam zastosować na swoje włosy zabieg   THERMOKERATIN, gdyż w zimie często suszyłam włosy suszarką, a jak wiadomo to nie sprzyja ich dobrej kondycji. Zabieg ten nawilża, wypełnia włosy keratyną, a także poprawia ich teksturę. Therokeratin dodaje włosom objętości, włosy stają się znacznie grubsze. Działa termoochronnie, antystatycznie, doskonale regeneruje rozdwojone końcówki. Produkt  zawiera także filtry UV, co w okresie letnim jest ważne również dla naszych włosów.

Co daje nam zabieg ?

Regeneruje i odbudowuje strukturę włosów.
Włosy stają się bardziej miękkie, zdyscyplinowane, grubsze i błyszczące.
Ułatwia stylizacje włosów. Poprawia sprężystośd włosów bez efektu obciążenia. Dzięki thermokeratin następuje zagęszczenie porowatości włosa poprzez uzupełnienie cząstek keratynowych w warstwie osłonki / łuski i kory włosa.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Dla osób, które farbują włosy, a także dla osób z włosami naturalnymi, które chcą je zregenerować. Jeśli często prostujesz, kręcisz  włosy lub narażasz je na wysoką temperaturę, masz rozdwojone końcówki zabieg jest właśnie dla Ciebie. Zabieg jest również świetną ochroną dla włosów przed promieniowaniem UV.

Sam zabieg trwa około 20 minut. Jest bardzo przyjemny. Najpierw nakładane są kosmetyki, następnie przez kilka minut trzymamy preparaty na włosach. Na końcu włosy są myte, a głowa masowana, co pozwala się zrelaksować.

Zabieg warto powtarzać co jakiś czas co zapewni pełny efekt i skuteczność. W salonie Hair Park są również dostępne kosmetyki z tej linii do stosowania w domu. Używanie ich wydłuża efekt regeneracji aż do pięciu tygodni.

Po zabiegu moje włosy stały się zdecydowanie grubsze, bardziej miękkie i błyszczące. Miałam wrażenie, że odzyskały sany blask i witalność, stały się zdecydowanie bardziej elastyczne. Fryzjerka, która przeprowadzała zabieg bardzo dokładnie wytłumaczyła mi jego działanie. Będąc w salonie wiem, że moje włosy są w najlepszych i fachowych rękach.

Strona salonu:

Strona Główna

Bądź na bieżąco, polub stronę Naturalnie Andzia na facebooku20 thoughts on “Thermokeratin – regeneracja i ochrona włosów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *