Terapia wibroakustyczna w domu

Terapia wibroakustyczna w domu

Czy słyszeliście kiedyś o terapii wibroakustycznej ? Teraz taka terapię można zastosować również  w domowym zaciszu. Ja jestem oczywiście zwolenniczką naturalnych metod i dziś chciałam napisać kilka słów właśnie o terapii wibroakustycznej.

Na czym polega terapia wibroakustyczna?

Terapia wibroakustyczna polega na stosowaniu w miejscu zmian chorobowych oddziaływania za pomocą  stosowania drgań dźwiękowych o zmieniającej się w określonej skali częstotliwości. W rezultacie w danym miejscu poprawia się przepływ krwi i limfy. Metoda ta pozwala również poprawić pracę wątroby i nerek. Terapia zastosowana na odpowiedni odcinek kręgosłupa pozwoli pozbyć się dolegliwości bólowych.

Czym są mikowibracje w organizmie?
Mirowibracje występujące w organizmie to zasób biofizyczny, który posiada nasz organizm dzięki temu, że „ciągle pracuje”, kurczą się jego komórki mięśniowe, które stanowią 60% masy naszego ciała. Komórki mięśniowe zużywają aż 50% pozyskanej energii na pracę w wyniku, której powstają mikrowibracje. Organizm zużywa więc mnóstwo energii na tworzenie mikrowibracji. Medycyna od dawna wie o istnieniu mikrowibracji. Dzięki tej wiedzy powstała m.in. gimnastyka oddechowa oraz kultura fizyczna. Na przełomie XX a  XXI wieku udowodniono, iż część komórek 24 godziny na dobę. Mikrowibracje odpowiedzialne są za transport substancji i komórek w obrębie tkanek i naczyń włosowatych i bezpośrednio wpływają na wszystkie procesy immunologiczne, regeneracyjne oraz przemianę materii. Aby zapewnić naszemu organizmowi zdrowie, jego wszystkie tkanki również muszą być zdrowe czyli muszą otrzymywać odpowiednią ilość pożywienia. Z tkanek usuwane muszą być również produkty przemiany materii (ubumarłe lub uszkodzone komórki). Te wszystie procesy są związane właśnie z mikrowibracjami.

Mirowibracje:

  • dostarczają pożywienia komórką, do których nie docierają naczynia włosowate i inne naczynia krwionośne
  • odpowiadają za krążenie krwi i limfy, a c za tym idzie wpływają korzystnie na oczyszczanie tkanek
  • wpływają na miejscowe reakcje immunologiczne, pomagają usuwać obumarłe i uszkodzone komórki

Jak już wyżej wspomniałam terapię wiboakustyczną można stosować we własnym domu, a to wszystko za sprawą urządzenia Vitafon.

Jakie są wskazania do leczenia?

Takie urządzenie już każdy z nas może mieć we własnym domu. Ja właśnie od ponad miesiąca testuje VITAFON na sobie i swoich bliskich. Przede wszystkim na mężu, który cierpi na bóle stawów i  na babci, która cierpi na bóle kręgosłupa. Póki co efekty faktycznie są zadowalające. Do urządzenia dołączone są dwie  bardzo ciekawe książki. Jedna z nich dotyczy samego urządzenia. Znajdziemy w niech dokładny opis działania urządzenia oraz opis jak stosować produkt w zależności od schorzenia. Bardzo zachęcający jest fakt, że przy zakupie jest możliwość bezwarunkowego zwrotu w ciągu 60 dni jeżeli terapia nie da efektów. Vitafon może być również wspaniałym pomysłem na prezent na dzień babci, mamy czy urodziny.

Urządzenie VITAFON cieszy się również uznaniem wśród lekarzy i fizjoterapeutów:   https://vitafon.pl/opinie-specjalistow.html

Więcej informacji na temat urządzenia VITAFON znajdziecie na stronie www.vitafon.pl, tam również możecie zakupić produkt.

Gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości co do skuteczności urządzenia podaję link do wykazu badań: https://vitafon.pl/mikrowibracje-biologiczne.html

Bądź na bieżąco, polub stronę Naturalnie Andzia na facebooku.

 24 thoughts on “Terapia wibroakustyczna w domu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *