Naturalny eukaliptusowy spray do czyszczenia pod lupą

Naturalny eukaliptusowy spray do czyszczenia pod lupą

Eukaliptusowy spray to specyfik, który mam przyjemność testować od pewnego czasu. Lubię czasem korzystać z takich gotowych naturalnych produktów, szczególnie kiedy skończą mi się te własnoręcznie robione.

Bygum Eucalyptus Spray and Clean to środek przeznaczy do czyszczenia praktycznie wszystkich gładkich powierzchni: luster, szyb, umywalek, wanien kabin prysznicowych, a także usuwania plam z dywanów i tapicerki oraz odzieży. To jeszcze nie koniec spray może przypaść do gustu również Panom, gdyż usunie również plamy ze smoły z lakieru, a także wyczyścimy nim plamy z tapicerki. Ponadto preparat nadaje się również do neutralizacji niepożądanych zapachów. Produkt posiada bardzo intensywny eukaliptusowy zapach. Zapach pochodzi z olejku eterycznego, bowiem firma oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego.

Od producenta:

• Czyści, dezynfekuje aromatyzuje.

• Jest skuteczny i ekonomiczny w użyciu.

• Wymaga spłukania wodą lub przetarcia

Moja opinia: 

Sprayu używam do czyszczenia łazienki. Faktycznie wydaje się być dość wydajny. Zapach ma rewelacyjny i intensywny, dość długo utrzymuje się. Faktycznie pachnie dokładnie tak jak eukaliptusowy olejek. Dobrze radzi sobie z zaburzeniami, które powstają na co dzień w wannach, umywalkach czy na kafelkach.
Spray mieści się w butelce o pojemności 250 ml. Opakowanie jest bardzo poręczne.

Analiza składu:
Jak wspomniałam już wyżej spray w swoim składzie zawiera 100 % olejek eukaliptusowy, który ma działanie bakteriobójcze, wirusobójcze. Niszy również roztocza i grzyby. Ten olejek nadaje się więc idealnie do sprzątania i dezynfekcji. Ja do swoich własnoręcznie robionych preparatów również dość często używam tego olejku.

Skład: 100% olejek eukaliptusowy, alkohol etylowy, niejonowe środki powierzchniowo czynne spełniające wymogi biodegradacji, zgodnie z Rozp. 648/2004.

Bygum Eucalyptus Spray and Clean kupicie w sklepie Eukaliptusowy —>klik<—

Bądź na bieżąco polub stronę Naturalnie Andzia na facebooku.20 thoughts on “Naturalny eukaliptusowy spray do czyszczenia pod lupą”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *