O kalendarzach na rok 2018 + rabat dla czytelników

O kalendarzach na rok 2018 + rabat dla czytelników
Jestem ciekawa czy macie już kalendarze na 2018 r.? Ja już swoje mam, dwa z nich zamówiłam na stronie fotobum.
Kalendarze zwykle wybieram znacznie wcześniej, gdyż bardzo lubię planowanie. Oprócz kalendarza książkowego i planera zdecydowałam się na zamówienie dwóch kalendarzy – do powieszania i biurkowego. Ten do powieszenia to kalendarz 2w1 ze zdjęciami, do którego dołączone są naklejki umożliwiające planowanie i zaznaczanie w nim ważnych dat. Naklejki podzielone są na kilka kategorii:
Umieściłam w nim zdjęcia z bieżącego roku, które są zarazem bardzo miłymi wspomnieniami.
Kalendarz jest wykonany z bardzo dobrej jakości papieru, a zdjęcia są bardzo wyraźne. Kiedy skończy się dany miesiąc można je wyciąć i oprawić.
Uważam, że jest to również znakomity prezent na święta, jak również na urodziny dla każdego. Zdjęcia sprawią, że na niejednej twarzy pojawi się uśmiech i odświeżą się miłe wspomnienia i chwile.
Dla mnie tak jak już wspomniałam atutem jest fakt, że do kalendarza dołączone są naklejki, które ułatwią nam planowanie.
Drugim produktem, który zamówiłam na stronie fotobum, jest kalendarz na biurko. Uważam, że taki kalendarz powinien znaleźć się na każdym biurku dobrze zorganizowanej osoby. Tutaj również zamieściłam bliskie mojemu sercu zdjęcia. Poza funkcją organizacyjną, tak pięknie wykonany kalendarz pełni również funkcję ozdoby.
Ten produkt również jest wykonany z materiałów wysokiej jakości.
Na kalendarze czekałam 2-3 dni, więc gdyby ktoś z Was również chciał zamówić, któryś z tych produktów dla siebie lub na prezent macie jeszcze sporo czasu do świąt.

Aktualnie na stronie fotobum jest interesująca promocja: zamawiając kalendarz z planerem drugi otrzymacie za 1 zł 🙂 Tym bardziej warto zrobić sobie lub komuś bliskiemu taki prezent;)

Mam dla Was również rabat – 10% na wszystkie foto produkty ze strony fotobum. Kupując pod tym linkiem:
https://fotobum.pl/polecam/kbxdgt

Bądź na bieżąco, polub stronę Naturalnie Andzia na facebooku.

 14 thoughts on “O kalendarzach na rok 2018 + rabat dla czytelników”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *