Naturalny płyn do mycia naczyń Lilly’s Eco Clean – „Pod lupą”

Naturalny płyn do mycia naczyń Lilly’s Eco Clean – „Pod lupą”

17690669_1360196450716687_1240763721_n

O szkodliwości płynów do mycia naczyń pisałam już we wpisie  —> „Przepis na naturalny płyn do mycia naczyń„.  Zainteresowanych zapraszam do lektury. Ja do „sklepowych” płynów do mycia naczyń już  nie wrócę.  Nie są obojętne dla naszego zdrowia, a skoro mamy wybór to czy nie lepiej wybierać te produkty, które są bezpieczne dla naszego zdrowia? Wspaniałą alternatywą dla przepisu, który podałam jest skoncentrowany płyn Lilly’s Eco Clean, który miałam przyjemność przetestować. Płyn ten na pewno zagości w moim domu na dłużej.

17813772_1360196497383349_151582318_n

Lilly’s Eco Clean to bezpieczne produkty przeznaczone dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie, a także o środowisko. Skład płynu jest oczywiście naturalny, więc nie musimy się bać wystąpienia reakcji alergicznych, czy też innych dolegliwości związanych z działaniem toksycznych substancji, które niestety zawarte są w sklepowych płynach. Zawarty w płynie naturalny eteryczny olejek cytrynowy zapewnia cudowny zapach, a także działa antybakteryjnie. Produkt zawiera również aloes, który doskonale nawilża skórę dłoni. Używając tego płynu nie musimy myć naczyń w rękawiczkach, gdyż nasze dłonie będą całkowicie bezpieczne.

Produkty Lilly’s ECO Clean mają doskonałe właściwości czyszczące, które zostały przetestowane klinicznie (BS1276).

Butelka, w której znajduje się płyn jest bardzo poręczna i praktyczna w użyciu.
Płyn jest skoncentrowany, co oznacza,  że wystarczy użyć tylko kilka kropli aby umyć sporą ilość naczyń.
Produkt jest bardzo wydajny. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Ma piękny cytrynowy zapach, pochodzenia naturalnego. Cena jest rewelacyjna, więc nie warto wyrzucać pieniędzy na sklepowe płyny pełne chemikaliów.

Płyn Lilly’s Eco Clean kupicie —->tutaj

17807048_1360196674049998_2097230426_n (1)

Skład:
30% woda, 5–15 % anionowe środki powierzchniowo czynne*, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne*, aloes, olejek cytrynowy**, sól**, kwas cytrynowy**, środek konserwujący**

*pozyskiwane z kokosa, pszenicy i cukru **pozyskiwane naturalnie, delikatne dla dłoni

Pamiętajcie mamy wybór czego używamy w naszych domach. Warto czasem poświęcić trochę czasu na poszukiwanie lepszych, zdrowszych alternatyw środków czystości aby nie narażać siebie i najbliższych na toksyczne substancje.

Płyn do mycia naczyń Lilly’s Eco Clean znajdziecie w sklepie Pro-Pharma

Bądź na bieżąco, polub stronę NaturalnieAndzia na facebooku.1 thought on “Naturalny płyn do mycia naczyń Lilly’s Eco Clean – „Pod lupą””

  • Ciekawy wpis ,jeżeli mam być szczera nigdy nie zwracałam uwagi jakiego płynu używam .Naczynia zawsze zmywam w profesjonalnych rękawiczkach gumowych ,dłonie szczelnie zamknięte we wnętrzu rękawiczek są całkowicie nie wrażliwe na działanie płynu i wody ,dodatkowo wnętrze zawiera balsam nawilżający ,więc podczas zmywania dłonie są pielęgnowane ,a nie niszczone , .Z drugiej strony widzę pewną sprzeczność pomiędzy skutecznością i łagodnością takiego płynu ,gdyż to się jakby wyklucza wzajemnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *